Jesteśmy hurtownią materiałów budowlanych i hydraulicznych działającą na regionalnym rynku od 2003 roku. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych – od fundamentów po dach, a także materiałów hydraulicznych potrzebnych do budowy i wykończenia domu jak również artykuły do profesjonalnego nawodnienia i drenażu sadów, pól uprawnych i przydomowych ogrodów.

Mając na celu zaspokajanie potrzeb naszych klientów, sukcesywnie od początku działalności, poszerzamy gamę oferowanych produktów do budowy własnego, wymarzonego domu. Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów korzystając z nabytego doświadczenia udzielamy porad przy wyborze produktów, które posiadamy w naszej ofercie lub dopasujemy alternatywne rozwiązania zgodne z technologią wykonania.

Posiadamy rozbudowana bazę magazynowo-transportową, samochody dostawcze, 10-tonowe, 24-tonowe również z HDS-em, świadczymy usługi dźwigiem i koparko – ładowarką, co powoduje, że potrafimy obsłużyć każdego klienta i jego budowę, niezależnie czy jest to klient indywidualny, firma wykonawcza, hurtownia czy duży deweloper. Mając szeroką ofertę towarów w przystępnych cenach, naszym celem jest zadowolenie klienta i pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z budową domu, remontem mieszkania czy nawodnieniem upraw. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni a my zapewnimy Państwu “profesjonalizm w dobrej cenie” oferując materiały budowlane i hydrauliczne na każdą kieszeń.